Стрічковедучі пристрої

Стрічко ведучий пристрій (рис. 3.29, г) складається зі

Стрічковедучого циліндра І, який має кінематичний привод, і об - гумованих притискних роликів 2, що рівномірно притискують стрічку до поверхні цього циліндра. Стрічковедучі пари встановлюються за останнім друкарським апаратом, біля поворотних штанг, перед

Фальцювальною воронкою та після неї. Для створення натягу стрічки колова швидкість стрічковедучих циліндрів має бути на 1...3 % більшою (залежно від довжини вільної ділянки стрічки) від швид­кості стрічки. Ролики 2 приводяться в рух за допомогою сил тертя або додаткового кінематичного зв’язку із циліндром І.

У першому випадку передбачається індивідуальне регулювання сили притискання, що здійснюється гвинтами 4 через пружину 3. Якщо ролики зв’язані з циліндром кінематично, то вони розміщу­ються на одному загальному валу, а сили притискання кожного з них регулюються поворотом ексцентричних втулок, установлених на шийках цього вала. В цьому разі через неминучість відхилення розмірів ланок і прогинів вала важко забезпечити однаковий тиск в тягнучих парах, що може призвести до утворення зморшок і пере­косів стрічки.

Притискні ролики 2 разом з кронштейнами 5 можуть залишати­ся в неробочому стані без порушення регулювання пристрою. Вста­новлення їх у робочий стан здійснюється поворотом кронштейна до упору і фіксується болтом.

Комментарии закрыты.