ПРИПРЕСОВУВАННЯ ПЛІВКИ ТА МАШИНИ ДЛЯ ПРИПРЕСУВАННЯ

Якість відбитків друкованої продукції поліпшують оригі­нальним способом оброблення її, а саме: покриттям відбитків ко­льорового друку прозорими плівками та припресовуванням їх до друкованої поверхні, що поліпшує зовнішній вигляд виробів і підви­щує строк їхньої служби. Цей спосіб можна застосовувати також на підприємствах, де використовується ФД, для поЛіпШення якості виробів на папері або картоні.

Покриття друкованої продукції плівкою виконує відразу дві функції: запобігає пошкодженню зацрукованої поверхні та прикра­шає її. Вона надає друкарському виробу гладкості, механічної міцності та водостійкості.

Припресовування плівки до паперу чи картону здійснюється клейовим та безклейовим способами. Як клей для припресовуван­ня, наприклад поліетилентерефталатної плівки, використовується низькомолекулярна поліетилентерефталатна смола у вигляді розчи­ну у формальгліколі. Цей процес супроводжується виділенням у ро­бочу зону машини шкідливих випарів.

УНДІСВД розроблено вододисперсний клей КП-2 та технологію його нанесення. Застосування цього клею дає змогу досягти висо­кого ступеня пожежовибухобезпечності процесу припресовування.

Комментарии закрыты.