ФОТОПОЛІМЕРНІ ФДФ НА ОСНОВІ ТВЕРДИХ ФПП Загальні відомості

Залежно від призначення фотополімерні ФДФ розрізня­ються за форматом і конструктивним виконанням. Формат залежить від типу друкованої продукції і змінюється в межах 200x300...1200x1600 мм. Загальна товщина форми може коливатися в межах 0, 43...6,5 мм, а висота рельєфу друкарських елементів —

0, 25...3,5 мм відповідно.

За конструкцією фотополімерні ФДФ класифікуються на одно-, дво - і багатошарові пластини та безшовні циліндри. Одношарові пластини складаються з однорідного світлочутливого матеріалу, двошарові — з полімерної або металевої підкладки та світлочутли­вого шару. Для підвищення адгезії до підкладки перед виготовлен­ням твердих фотополімеризаційноздатних матеріалів (ФПМ) на основу накладають грунтовий або клеєвий шар. На підкладкутакож можуть бути накладені протиореольні чи забарвлювальні шари. До багатошарових належать матеріали, які містять, крім вищезазначе­них, компресійні, захисні, антиадгезійні та інші шари.

Важливою перевагою твердих ФПМ є можливість застосування кількох функціональних шарів, найефективніші з яких є демпферні шари (наприклад, СУКЕЬ Р(3, МУЬОТЬЕХ МА).

Комментарии закрыты.