Телфорд отримав нову шестирівневий паркінг з металоконструкції

В центрі міста Телфорд були полегшені проблеми з паркуванням за рахунок зведення нової багатоповерхової автостоянки, яка пропонує 300 місць для автомобілів.

Парковка була запроектована та побудована з металевого каркасу поруч з Міжнародний центр ковзанів, що знаходиться в центрі міста. Металоконструкції відіграли значну роль в створенні зручних планувань роз їздів та розташування автомобілів, адже дозволили збільшити крок несучих колон.

Прес-секретар компанії, якиа володіє центром і автостоянкою, сказав: Міжнародний Центр, Телфорд, як провідне національне місце проведення ділових заходів, залучає більше чверті мільйона відвідувачів щороку. Це наша відповідальність і бажання забезпечити відвідувачів можливістю ефективно отримати доступ до місця паркування швидко і легко, в свою чергу, переконавшись, що центр Телфорд не переобтяжений .

Дизайн автостоянки заснований на серії 16 м чистих прольотів з металоконструкцій, які, як кажуть, максимізують простір і поліпшити доступ. Крім того, він використовує технологію розумне скло , що дозволяє змінювати колір зовнішньому вигляду будівлі.